Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů

Projděte se po unikátní vyhlídkové trase přímo v korunách stromů. 675 metrů dlouhá trasa se 40-ti metrovou šestibokou věží nabízí nejen nádherný výhled do celého okolí, ale také několik poučných zastávek, které obohatí a rozšíří znalosti nejen dětí o přírodě a její ochraně. Stezka korunami stromů nabízí i 3 zážitková místa s lanovými prvky a to vše ve výšce 24 metrů - V KORUNÁCH STROMŮ.

Ze Stezky můžete buď sejít, nebo se vydat tobogánem o délce 52 metrů, který určitě ocení nejen děti (od 6 let výše), ale i dospělí. Velkou výhodou Stezky je, že je celá bezbariérová. Jedině své mazlíčky musíte nechat dole u vchodu, kde jsou připraveny speciální boxy pro domácí zvířata. 

 

OTVÍRACÍ DOBY STEZKY KORUNAMI STROMŮ.PDF


Stezka v letních měsících nabízí i jednou týdně večerní program. Koncerty na osvětlené stezce jsou nezapomenutelným zážitkem.
Aktuální informace ohledně koncertů získáte na pokladně Skiareálu Lipno nebo na pokladnách Stezky Korunami Stromů.

Ke Stezce korunami stromů se dostanete z Lipna nad Vltavou hned několika způsoby. Lze jít pěšky po značených turistických trasách, nechat se vyvést lanovou dráhou (neplatí v zimním období) nebo se nechat dovést až ke Stezce pohodlným Stezkabusem.

 
 

U Stezky Korunami Stromů se nachází unikátní dětské hřiště Království lesa.
Vezměte svoji LipnoCard & užijte si slevu na kombinované vstupné nebo na jeden z nejdelších suchých tobogánů, kterým se ze Stezky dostanete velice rychle dolů.

Lipno card transp 300


 

Další aktivity pro celou rodinu na Lipně


Skiareály na Lipně