Skiareál Sternstein

sternstein lanovka

Lyžování na Sternsteinu

Jen 20 minut autem od Residence Lipno hned za hranicemi, nedaleko vesničky Bad Leonfelden, se nachází útulný rakouský skiareál Sternstein. Pro lyžování na Sternsteinu je typická rodinná atmosféra s nepřeplněnými sjezdovkami, rychlou a pohodlnou lanovkou s kratými kabinkami a 6 sedačkami.

Na Sternsteinu si užijete na 3 sjezdovkách v délkách 1.550 - 1.850 metrů a s úžasným výhledem na panorama Alp.

Česky v lyžařské škole

V celém areálu Sternstein se domluvíte česky a to jak v lyžařské škole HAPPYS SCHI, tak i v restauraci STERNSTEINHOF, kde Vám doporučujeme ochutnat pravý Wienerschnitzel, gulášek, nebo Germknödel s vanilkovou polevou.

Provozní doba areálu Sternstein je denně od 8.30 do 16.15 hodin.

Sternstein se nachází necelých 26 km od areálu Residence Lipno s nádhernými vilami, bungalovy a chatami.

BUNGALOVY A VILY RESIDENCE LIPNO

sternstein sjezdovka

Radost z lyžování

Na sjezdovkách Sternsteinu si přijdou na své rodiny s dětmi, začátečníci i sportovně ladění lyžaři: Na téměř 2 km dlouhé rodinné sjezdovce Familienabfahrt se začátečníci i děti budou zlepšovat každou jízdou.

Sportovní 1 550 m dlouhá trať Slalomhang, na které se pravidelně konají závody, prověří sjezdařské schopnosti zkušeného lyžaře. A 1 600 m dlouhá Standartabfahr Vás potěší svými táhlými úseky, které jsou ideální pro pilování carvingového oblouku.

Na své si v okolí Sternsteinu přijdou i běžkaři, pro které je upravováno 25 km běžeckých tratí (Vstup je placený: 3,50 €/os a den)

1+1 skipas zdarma

Jedna osoba platí, druhá lyžuje celý den zdarma. Ano, na Sternsteinu je to možné. Stačí ve všední dny od pondělí do čtvrtka předložit na pokladně turistického průvodce Grenzgenial a ušetříte 27 €. Sleva platí celou zimní sezónu kromě hornorakouských vánočních a jarních prázdnin.

Více o info o akci 1+1

Všechny skiareály pohromadě