REZERVAČNÍ PODMÍNKY
PŘÍJEZDY A ODJEZDY

Příjezdy a odjezdy jsou standardně v pátek, sobotu a pondělí. V den příjezdu je dům k dispozici od 15.00 hod. a v den odjezdu je nutné opustit dům do 10.00 hod.

 
POBYTY

Minimální doba pobytu jsou 3 noci. Standardní termíny pobytů jsou:

Víkend: pátek - pondělí
Krátký týden: pondělí - pátek
Týden: s nástupním dnem v pátek, sobotu nebo v pondělí
V termínu od 03.02.2018 - 03.03.2018 a 30.06.2018 - 01.09.2018 je možné rezervovat pobyty pouze od soboty do soboty.
Pro příjezdy v jiných dnech a pobyty jiné délky nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. +420 380 831 644.

 
KAUCE

Před nastoupení k ubytování je nájemník povinnen uhradit kauci ve výši 3.000 Kč až 5000 Kč za každý pronajatý dům. Po kontrole domu, odevzdá nájemník potvrzený formulář o kontrole domu. Při odjezdu bude dům kontrolován pracovníkem areálu a vrácena kauce. Případné škody způsobené nájemníkem je nájemník povinnen uhradit z poskytnuté kauce.

Kauce, či případná zbylá částka, bude po odečtu za škody na inventáři, pronajmutém objektu či jiných nákladů vrácena zpět nájemci, nebo uživateli. Případné další nároky na uhrazení přesahující částky za škodu nezanikají s tímto vrácením kauce.

 
ÚHRADA

Povinností je uhradit 40 % z ceny za ubytování do 14 dní od rezervace pobytu. Zbývající částka celkové ceny by měla být uhrazena nejpozději 30 dní před příjezdem. Jestliže celková cena za ubytování bude činit méně než 4000,- Kč pak musí být celková výše úhrady uhrazena do dvou týdnů od rezervace pobytu.

 
ODSTOUPENÍ OD POBYTU / STORNO

V případě odstoupení od smlouvy/zrušení pobytu Vám budou účtovány storno poplatky. Poplatky za zrušení rezervace činí 40 % celkových nákladů při zrušení do 28 dní před příjezdem, při zrušení od 28. dne před příjezdem 100 % celkových nákladů.

Pokud se k pobytu nedostavíte do 24 hodin od smluvního data příjezdu bez udání bližších údajů, bude Vaše rezervace dána do statusu „No Show“. Náklady se v takovém případě pohybují na 100 % celkových nákladů za pobyt.

Zrušení rezervace je nutné zaslat písemně na naši emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu Residence Lipno, 382 78 Lipno nad Vltavou 880.