Residence Lipno areál

Pronájem & rentabilita vaší nemovitosti


Ne nadarmo se říká: Peníze uložené do nemovitosti, jsou nejlépe uložené peníze.


Pronájemní program

Residence Lipno nabízí jedinečnou možnost zvýšení rentability nemovitosti pronájmem. Účastí v pronájemním programu Residence Lipno budete ročně získávat rendement ze své vily nebo bungalovu. Residence Lipno Management s.r.o. se postará o pronájem, ubytování hostů, úklidy a vše potřebné a vy si jen budete užívat vlastnictví vily a samozřejmě i 2x ročně výnosy z pronájmu.


Co je k tomu potřeba?

Komisionářská smlouva mezi Vámi a společností Residence Lipno Management s.r.o. zajistí pronájem Vaší nemovitosti tím nejjednodušším způsobem. Pronajmeme Vaši nemovitost za čistý pronájem, doplníme služby jako úklid, povlečení a turistický poplatek, vybereme od klientů celkovou částku a 2x ročně Vám zašleme výsledek pronájmu ponížený o zprostředkovatelskou provizi (20%) a provozní provizi (4%+DPH) na Váš účet. Vše samozřejmě v přehledném vyúčtování, které můžete použít jako podklad k Vašemu daňovému přiznání.


Zajištění pronájmu

Pronájem zajišťuje společnost Residence Lipno Management sama, ale také za pomoci cestovních kanceláří, mezi které patří Novasol, Tsjecho Reizen, Travelling, Booking.com, Tripadvisor.com, ale také ve spolupráci s místním Informačním centrem Lipno a např. portálem Lipno.cz.


Vlastní užívání

Samozřejmě počítáme i s tím, že budete chtít nějaké termíny pro sebe a svou rodinu. Jelikož ale do zajištění pronájmu investujeme, pak po Vás budeme chtít, abyste si na hlavní sezóny (prosinec, leden, únor, červenec a srpen) objednali své pobyty vždy půl roku předem, tedy do 30.10. na léto resp. do 30.4. na zimu. Na ostatní termíny můžete rezervovat v "last minute" módu, tedy např. 7 dní před Vaším plánovaným příjezdem. Vzhledem k tomu, že máte přístup do online rezervačního systému, tak v jakýkoli okamžik vidíte, kdy je Vaše vila nebo bungalov obsazená nebo volná a můžete si tak plánovat své návštěvy na Lipně s ubytováním ve Vaší nemovitosti v Residenci Lipno.