LETNÍ DOVOLENÁ NA LIPNĚ PRO CELOU RODINU


Jarní a letní měsíce jsou ideálním obdobím pro rodinnou dovolenou na LipněResidence Lipno je pak ideálním místem pro strávení dovolené na Lipně. Můžete si zde pronajmout dům, a vybírat můžete ze 40 komfortních a prostorných domů, užít si dětské hřiště přímo v areálu nebo si třeba jen půjčit gril a užívat si příjemnou dovolenou na Lipně s celou rodinou. 

 

Jen necelých 250 metrů od areálu vede oblíbená Jezerní cyklostezka spojující Lipno nad Vltavou a Frymburk a na své si zde přijdou nejen rodiny s dětmi na kolech ale také na in-line bruslích.

Koupání najdete jen 300 metrů od areálu Residence Lipno na příjemné travnaté pláži, kde jsou i půjčovny různých sportovních vybavení nejen pro vodní sporty.

 

Přímo z našich domů máte nádherný výhled třeba na Stezku Korunami Stromů a její návštěva je "the must" na Lipně. Hned u ní se nachází Království lesa - unikátní hřiště přímo v lese se spousty atrakcí pro celou rodinu. 

 

Když už budete u Stezky, tak vyzkoušejte třeba pump track, floutrejl nebo terénní koloběžky

 

Lipno nabízí mnoho aktivit a nudit se tu určitě nebudete. 

Nejkomfortnější ubytování na Lipně


Residence Lipno - vaše dovolená na Lipně ve vlastním komfortním domě, bungalovu nebo jestli chcete tak chatě či chalupě.


Zcela nový a velice žádaný areál se 40 domy leží v krásné a klidné lokalitě Kobylnice, která je součástí nejžádanější turistické oblasti Lipna nad Vltavou.


Strategická poloha nabízí klid, komfort a přírodu, ale zároveň se nachází na dosah všech aktivit, které nabízí Lipno nad Vltavou.


Z každého domu je neuvěřitelný pohled na Lipenské jezero & panorama lipenských kopců.


V Residenci Lipno si vyberete dům k pronájmu dle vlastní chuti a potřeby. Nabízíme bungalovy nebo domy se 2 ložnicemi a 5 lůžky nebo bungalovy se 3 ložnicemi a 6 lůžky, ale také náš nejžádanější dům s 5 ložnicemi a 11 lůžky a 3 koupelnami. 


Všechny domy jsou připraveny pro tu pravou dovolenou na Lipně.

Ubytování na Lipně nikdy nebylo snažší a komfortnější. 

REZERVACE DOVOLENÉ NA LIPNĚ | RESIDENCE LIPNO


LIPNO.CARD / KARTA HOSTA


Lipno.card je věrnostní karta, kterou od Residence Lipno získáte zdarma, resp. si za každou kartu vezmeme 100 Kč a karta Vám poté zůstane na doživotí, nebo ji můžete vrátit na kase Skiareálu Lipno, kde Vám 100 Kč za kartu vrátí.

 

Přijdete tak ale o spoustu novinek, zajímavých akcí a hlavně akčních slev a balíčků, které Lipno nabízí. 

V zimě funguje Lipno.card jako skipas do Skiareálu Lipno (je nutné tedy mít Lipno Card pro každou osobu).

 

Svou Lipno.card si registrujte na lipnocard.cz a začněte si užívat slev na Lipně.

GRENZGENIAL neboli ENJOY LIPNO


Grenzgenial je přeshraniční průvodce, který v sobě kombinuje typy na výlety a výhodné slevy. Častkorát se jedná o slevy 1+1 zdarma, třeba 2. osoba zdarma na okružní plavbu nebo 1 skipas zdarma do Skiareálu Sternstein nebo Skiparku Frymburk. 


Stáhněte si aplikaci Enjoy Lipno (QR kód níže) a při příjezdu si na recepci vyžádejte kód. První Grenzgenial máte zdarma a každý další Vás bude stát jen 200 Kč.

 

​​​​​​​

REZERVACE DOVOLENÉ NA LIPNĚ | RESIDENCE LIPNO


Zážitky na Lipně


Lipno nad Vltavou nabízí nepřeberné množství aktivit pro celou rodinu a Vaše děti si zde užijí mnoho zábavy. Jako bonus dostanete pro každou osobu kartu hosta Lipno Card a průvodce Grenzgenialguide - Enjoy Lipno. Výhodná karta plná slev a výhod, která platí po celém Lipně a jeho okolí.

Výhled na panorama Lipna z terasy vašeho domu ve vás určitě probudí touhu vydat se na Stezku Korunami Stromů a my vám k tomu doporučujeme navštívit i Království lesa, které je vyhledávanou aktivitou na Lipně během letní sezóny.

 

Dětské hřiště | Residence Lipno


Přímo v srdci našeho areálu Residence Lipno jsme pro naše malé klienty připravili dětské hřiště.

Drak Kuba je připraven, aby se na něm vyřádily všechny děti. Tyčí se do výšky a z vrcholu nabídne nezapomenutlený výhled pro všechny objevitele. Máme připraveny i houpačky, malý hrad se skluzavkou a šestibokou věž s provazovými žebříky. Samozřejmostí jsou i houpadla pro ty nejmenší.

Už nic nebrání tomu, abyste si v klidu na terase svého domu nebo bungalovu užívali kávu, slenku vína, nebo něco dobrého z grilu, který si můžete půjčina na naší recepci za pouhých 179 Kč včetně grilovacího uhlí a vaše ratolesti se budou bavit s drakem Kubou a dalšími dětmi na našem hřišti.

Aktivity za každého počasí


Při horším počasí nezapomeňte navštívit Aquaworld Lipno a Hopsárium, Wellness & sportovní halu Amenity (jen 250 metrů od Residence Lipno) nebo Aquapark & wellness v blízkém Frymburku. Ve Frymburku nezapomeňte navštívit i Svět pod hladinou – unikátní výstavu akvárií & artefaktů o životě pod hladinou nejen v Čechách ale i v tropických vodách a mořích.

Lipno Vás bude bavit po celý rok


Na jaře, v létě i na podzim si užijete na Lipně kola, inline brusle, koloběžky, vodní sporty, jachting, rybaření, golf, minigolf, Lipenské pláže, výlety na Lipně a jeho okolí a spoustu dalšího...

V zimě na Lipně si užijete lyžování v jednom ze 4 skiareálů v nejbližším okolí, běžkařské tratě nebo bruslení na ledové magistrále na zamrzlé ploše přehrady Lipno.

REZERVACE DOVOLENÉ NA LIPNĚ | RESIDENCE LIPNO


CO O NÁS ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

 

Booking.com  9.2 z 10

Google             4.7 z 5

“ Krásné místo, perfektní výhled na Lipno a okolí, čistý, prostorný dům, pohodlné postele, skvělé vybavení, nic nechybělo, vstřícní recepční. “ 

 

STANISLAVA / via booking.com