Letní dovolená na Lipně pro celou rodinu

Residence Lipno je nový rekreační areál v klidné části Lipna nad Vltavou zvaném Kobylnice. Celý areál se nachází ca. 1,5 km od centra Lipna nad Vltavou, pouhých 200 metrů od jezerní cyklostezky, která spojuje Lipno nad Vltavou a Frymburk, 250 metrů od travnaté pláže a ca. 1 km od sjezdovek Skiareálu Lipno. Residence Lipno je vystavena v klidném prostředí s nádhernými výhledy na přehradu Lipno a okolní lesy s dominantní Stezkou Korunami Stromů & Skiareálem Lipno.

Ať už hledáte pro svou dovolenou na Lipně s dětmi vilu, bungalov, chatu, chatku nebo chalupu jste v Residenci Lipno správně. Samostatně stojící domy, dvoudomky, bungalovy nebo, jak se říká na Lipně, chaty a chalupy, jsou vám k dispozici po celý rok, protože dovolená na Lipně nikdy nekončí. Nepřeberné množství aktivit Vás bude bavit po celý rok. Ať už jsou to kola, inline brusle, koloběžky, vodní sporty, jachting, rybaření, (mini)golf nebo lyže, snowboard a apres ski. Stále se budete mít čím bavit.


PŘEHLED VŠECH VIL A BUNGALOVŮ

 

REZERVACE


UBYTOVÁNÍ V KOMFORTNÍCH DOMECH NA LIPNĚ

residence lipno vila lipno 800

Nejkomfortnější ubytování na Lipně

Residence Lipno - vaše dovolená na Lipně ve vlastním komfortním domě, bungalovu nebo jestli chcete tak chatě či chalupě.

Zcela nový a velice žádaný areál s 30 domy leží v krásné a klidné lokalitě Kobylnice, která je součástí nejžádanější turistické oblasti Lipna nad Vltavou v České Republice.

Strategická poloha nabízí klid, komfort a přírodu, ale zároveň se nachází 200 metrů od lipenské cyklostezky, 250 metrů od pláže a do centra Lipna nad Vltavou je to jen 1,5 kilometru.

Z každého komfortního domu je neuvěřitelný pohled na Lipenské jezero & panorama lipenských kopců.

Areál je ještě ve výstavbě, ale v létě jsme omezili hluk na minimum, takže svoji dovolenou na Lipně si užijete i s ranním zpěvem ptáčků.

 

PŘEHLED DOMŮ RESIDENCE LIPNO

kralovstvi lesa hrad 800

Zážitky na Lipně

Lipno nad Vltavou nabízí nepřeberné množství aktivit pro celou rodinu a Vaše děti si zde užijí mnoho zábavy. Jako bonus dostanete pro každou osobu kartu hosta Lipno.card. Výhodná karta plná slev a výhod, která platí po celém Lipně a jeho okolí.

Výhled na panorama Lipna z terasy vašeho domu ve vás určitě probudí touhu vydat se na Stezku Korunami Stromů a my vám k tomu doporučujeme navštívit i Království lesa, které je vyhledávanou aktivitou na Lipně během letní sezóny.

S Lipno.card koupíte na Stezku Korunami Stromů a do Královstí lesa kombinované vstupné s překvapením. Zážitkem bude jistě i jízda lanovkou ke Stezce. Od Stezky se dostanete dolů nejlépe na terénních koloběžkách, na kole po rodinné cyklostezce floutrejl a pro ty odvážnější na sjezdovém kole v místním bikeparku.

 

PŘEHLED VÝHOD LIPNO.CARD na jednom místě

detske hriste residence lipno 800

Nové dětské hřiště | Residence Lipno

Od letošního léta jsme pro naše malé klienty připravili dětské hřiště přímo v srdci areálu Residence Lipno

Drak Kuba je připraven, aby se na něm vyřádily všechny děti. Tyčí se do výšky a z vrcholu nabídne nezapomenutlený výhled pro všechny objevitele. Máme připraveny i houpačky, malý hrad se skluzavkou a šestibokou věž s provazovými žebříky. Samozřejmostí jsou i houpadla pro ty nejmenší.

Už nic nebrání tomu, abyste si v klidu na terase svého domu nebo bungalovu užívali kávu, slenku vína, nebo něco dobrého z grilu, který si můžete půjčina na naší recepci za pouhých 179 Kč včetně grilovacího uhlí a vaše ratolesti se budou bavit s drakem Kubou a dalšími dětmi na našem novém hřišti.

 

Aktivity za každého počasí

Při horším počasí nezapomeňte navštívit Aquaworld Lipno nebo Aquapark & wellness v blízkém Frymburku. A zde navštivte i Svět pod hladinou – unikátní výstavu akvárií & artefaktů o životě pod hladinou nejen v Čechách ale i v tropických vodách a mořích.

 

Lipno Vás bude bavit po celý rok

 • kola
 • inline brusle
 • koloběžky
 • vodní sporty
 • jachting
 • rybaření
 • golf, minigolf
 • Lipenské pláže
 • výlety na Lipně a jeho okolí
 • a spoustu dalšího...

Příroda | Klid | Komfort | Prostor u nás získávájí úplně jiný rozměr.

Residence Lipno - vaše dovolená v přírodě se všemi službami na dosah. • +420 777 500 769
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

REZERVACE

 

Fotogalerie domů Residence Lipno

 

 

Stezka korunami stromů

 

REZERVACE