Restaurace Neptunus Lipno

Restaurace na Lipně

Restaurace star

Když se Vám nikam daleko nechce, je tu jen kousíček vzdálená restaurace Star, která nabízí to nejlepší z lokálních surovin. Menu je spjato s ročním obdobím a kuchař připravuje jídla ze surovin od lokálních dodavatelů.
Snídaně v restauraci Star lze objednat den předem. Cena je 200,- Kč / osobu. 


Restaurant Blue lipno

Jen o kousek dále, ca. 200 metrů od Residence Lipno, je přímo na břehu lipenského jezera Restaurant Blue Lipno, který nabízí nejen místní speciality, ale i mezinárodní kuchyni. To vše v krásném prostředí, s nádherným výhledem na jezero a velkou terasou. Denně čerstvá polední menu laděná do ročních období jsou připravována výhradně ze surovin od lokálních dodavatelů.


Restaurace Loděnice

Restaurace přímo přímo na břehu Lipenského jezera v docházkové vzdálenosti od Residence LIpno nabízí místní i mezinárodní kuchyni, obrovskou terasu a skvělý výhled na jezero Lipno.


Restaurace neptunus

Restaurace & kavárna přímo na břehu lipenského přístavu Marina nabízí místní i mezinárodní kuchyni, obrovskou terasu a pocit jak ze středomořské riviéry.


Restaurace admirál

Restaurace nedaleko Aquworldu Lipno nabízí českou i mezinárodní kuchyni, denně čerstvá polední menu a hlavně domácí kynuté borůvkové knedíky, na které nedají dopustit. Vyzkoušíte je také?
Snídaně v restauraci Star lze objednat den předem. Cena je 159,- Kč / osobu.


H&M steak

Chuť na steak? Nebo na pizzu? V H&M Steak si přijdou na chuť všichni.


pizzerie & restaurace milano

Na promenádě Lipna nad Vltavou naleznete pizzerii Milano. Poseďte třeba u krbu, na kryté terase a vychutnejte si nejen pizzu, ale také sezónní jídla připravovaná místními kuchaři.


Slunečná louka

Máte chuť na italskou nebo mezinárodní kuchyni? Zde si přijdete na své.


Nezapomeňte svou Lipno Card
Lipno card transp 300


Další aktivity pro celou rodinu na Lipně