Active Park Lipno

Active park lipno

Skiareál Lipno se v letních měsících mění na Active park Lipno. Užijte si celý den plný aktivit pro celou rodinu. Rodiče s dětmi, i adrenalinové zážitky pro teenagery a dospělé, najdete pouhý 1 km od Residence Lipno. Active Park Lipno, a jeho jednotlivé atrakce, je otevřen od jara do podzimu. Přesné otvírací doby závisí na počasí.


LANOVÝ PARK

U centrálního parkoviště u skiareálu Lipno je vystavěn pohodový lanový park pro celou rodinu s několika cestami různé náročnosti a samozřejmě vyškolenými instruktory, ktěří se o vás celou dobu starají. Průchod lanovým parkem je zakončen sjzedem na Fly kladce nad hladinou rybníka.

Lanový park je otevřen denně od května do října (v závisloti na počasí).


BIKEPARK

bikepark lipno 1170

Chtělo by to trochu adrenalinu během pobytu na Lipně? Zkuste nový bikepark na Lipně. Zábava při sjezdu na horském nebo nejlépe sjezdovém kole na klopených zatáčkách, kamenných polích, terénních vlnách a dřevěných lávkách. To vše na dvou tratích. Modrá o délce 1,8km nejen pro začátečníky a děti od 8 let a červená (1,2 km) i pro zkušené bikery.

Nemáte vybavení? Nevadí. Přímo u lanovky si ho můžete půjčit nebo si domluvit kurz se zkušenými instruktory.


SJEZDOVÉ KOLOBĚŽKY

Když se vám nebude chtít ze Stezky korunami stromů lanovkou, Stezkabusem nebo pěšky, tak si půjčte sjezdové koloběžky. Značená trasa vede z části lesem po asfaltové cestě a je dlouhá ca. 4km. Cestu dolů zvládnou i děti. V půjčovně, která je kousek od Stezky korunami stromů, vás pro vaši bezpečnost vybaví helmou a pak už stačí se jen vydat směrem dolů.


FLOUTREJL

floutrejl lipno 1170

Trasa pro horská kola vedoucí lesem, speciálně navržená pro celou rodinu. Pohodový 5-ti kilometrový sjezd z vrcholu Kramolín zvládnou i menší děti. Zážitek z pohodlné jízdy lesní cyklostezkou.


PUMPTRACK

Vedle vstupu do Království lesa se nachází dráha, uzavřený okruh, po němž se pohybujete pouze za pomoci pumpování mezi boulemi a klopenými zatáčkami. K "pumpování" lze použít kolo, koloběžku, brusle, skateboard nebo longboard. K povinné výbavě patří helma a chrániče!

Pumptrack můžete navštívit od jara do podzimu.


FRISBEE PARK

Na vrcholu Kramolín, nedaleko Stezky korunami atromů a Království lesa na Vás čeká 9-ti "jamkové" hřiště o celkové délce ca. 1.500 metrů. Vemte do roku létající talíř a schválně na kolik pokusů ho dostanete do všech devíti dopadových košů. Pravdila jako na golfu, jen zde je to úplně zdarma a zábava je to pro celou rodinu. Frisbee si můžete vzít vlastní, nebo si půjčit různé druhy a velikosti v půjčověn koloběžek vedle Stezky korunami stromů.


BEACH VOLLEYBALL

Hřiště najdete na pláži v Lipně nad Vltavou a je přístupné kdykoli. Vezměte celou partu, nebo si najděte soupeře na pláži a rozdejte si to!


CENÍK & PŘEHLED VŠECH ATRAKCÍ ACTIVE PARK LIPNO.pdf

S Lipno Card jsou všechny atrakce výhodnější

Lipno card transp 300


Další aktivity pro celou rodinu na Lipně


Skiareály na Lipně